Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Kooli sümboolika > Klassijuhataja rändauhind

Klassijuhataja rändauhind

Rändauhind ehk karikas antakse välja igal õppeaastal 21.detsembril - TTG lipupäeval.

Alates 2012. aasta detsembrist antakse klassijuhatajale üle mälestusplaat ja küünlajalg. Mälestusplaate on 4- igale kooliastmele. Mälestusplaadil on kiri : " Sulle, kes Sa oled helde andja, elurõõmu allikas ja tulesüütaja". Küünlajalale on graveeritud õpetaja nimi. Rändauhinna saab klassijuhataja, kelle klassi õppeedukus on poolaastas kõige parem. Rändkarika juurde käib aukiri.