Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Projektitöö > LORETTA

LORETTA

ERASMUS+ üld- ja täiskasvanuhariduse õpiränne (Learning Mobility, KA-1)

Projekti kestvus: 1.07.2014-30.06.2016

Projekti ,,LORETTA (LOodus- ja REaalTeadused Tehnoloogia Arengus)” tegevuse eesmärgiks on koguda ja koondada Eesti koolide õppekavale vastav ja meie koolile sobiv veebipõhine õppematerjalide kogum lõimimaks loodus- ja reaalaineid omavahel. Õpirände kaudu saab osaleja uusi teadmisi-oskusi-kogemusi täienduskoolituskursustel vahetu suhtlemise käigus teiste riikide kolleegidega, näeb lähemalt erinevate innovatiivsete meetodite kasutamist õppetöös, tutvub teiste haridussüsteemidega. Avaneb võimalus osaleda erinevates riikides mitmesugustes töötubades, meeskonnakoolitustes ja konverentsidel, luua uusi kontakte eri riikide loodus- ja reaalainete õpetajate vahel. Aktiivselt rahvusvahelises koostöös osaledes saadakse kogemusi ja oskusi oma erialase töö tegemisel ning algatatakse ühisprojekte eri riikide koolide vahel, et luua uusi veebimaterjale, panna alus ühtse digitaalse õppematerjalide komplekti loomiseks. Läbi õpetajate rahvusvahelise tegevuse süveneb kooli, ettevõtete, kõrgkoolide ja teadusasutuste vaheline koostöö. Kompetentne ja edumeelne õpetajaskond on vajalik õpilastele, lapsevanematele, kooli juhtkonnale ja laiemale kogukonnale, kes märkavad ja tunnustavad kooli edumeelsust loodus- ja reaalainete õpetamisel.
Loe kokkuvõtet lõppenud LORETTA projekti kohta SIIT  (pdf).