Skip Navigation Links.
Lugupeetud külaline!

Meie kooli tunnuslause on primus inter pares.

Kooli õppeprogramm on orienteeritud reaalainetele ja majandus-tehnilisele õppesuunale.

Oleme Tallinna Tehnikaülikooli baaskooliks alates 1989. aastast.

Oleme UNESCO ühendkoolide nimekirjas.
Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht > Huvitegevus > Ringid

Huviringid koolis 2016/2017 õa

 

    

TASUTA E T K N R Lisainfo
Mudilaskoor         13:00 (kl 215) Õp. Karina Kivikas,
14:00 (kl 215) karinakivikas@gmail.com, 56 803 277
  ALUSTAB REEDEL 23.09
Poistekoor     13:00 (KL 405)     Õp. Karina Kivikas,
14:00 (AULAS) karinakivikas@gmail.com, 56 803 277
  ALUSTAB KOLMAPÄEVAL 21.09
Lastekoor     14:45 (KL 405)     Õp. Merle Adelman, merle.adelman@ttg.edu.ee
Segakoor     15:00 (KL 215)     Õp. Karina Kivikas,
karinakivikas@gmail.com, 56 803 277
ALUSTAB KOLMAPÄEVAL 21.09
Puhkpilligrupp           Komplekteeritakse muusikakoolis õppivatest puhkpilliõpilastest
Kunstiring     12:00 -1.kl 13:00 -2.-6.kl   1.kl Margit Ehandi, margite@gmail.com
(KL 105) (KL101) ALUSTAB KOLMAPÄEVAL 21.09
    2.-6.kl Evelin Kivi evelin.kivi.001@mail.ee
    ALUSTAB NELJAPÄEVAL 22.09
Kitarriring     13:00     Õp. Tiit Born tiit.born@gmail.com
Uued õpilased al. 3. klassist
Ring alustab 14. septembril
Võimlemisrühm (2.-5.kl)   13:10       Margit Ehandi margite@gmail.com,
Alustab 13.09 aulas
             
TASULISED E T K N R Lisainfo
Male       12:05   Õp. Margit Brokko, margit.brokko@gmail.com
13:00 ALUSTAB 22. SEPTEMBRIL
Robootika   15:00   14:05   Õp. Irina Romanov, irina@ogogo.ee
ALUSTAB 4. OKTOOBRIL
Võrkpall 16:00 16:00 16:00 16:00   Rando Ringmets, noored@volleyball.ee www.volleyball.ee
Korvpall 14:45-16:00     15:00-16:00   Ring 2.-3.kl õpilastele, SK Nord, mart@sknord.ee
Jalgpall 18:00-19:30 18:00-19:30     18:00-19:30 Nõmme Kalju FC
Karate   15:30-16:30 15:00-16:00 15:30-16:30   Õp. Hellar Bergman
Nooremad Nooremad Nooremad   hellarber@gmail.com
16:30-18:00 16:00-17:00 16:30-18:00 www.riveta.ee/karate
Vanemad  Vanemad Vanemad  
Inglise keel 13:00 algajad         Näidistund 26. septembril
14:00 edasijõudnud Näidistundi registreerimine www.bumble.ee
Algklasside spordiring   14:00   14:00   Nõmme SK, Andre Mets 56213671 andre@nommesk.ee
(kogunemine fuajees!) ALUSTAB TEISIPÄEVAL, 20.09.

 

 



Aadress: Sõpruse pst 187, 13415 Tallinn - Tel: (+372) 652 0581, (+372) 652 0298 - Email: ttg@ttg.edu.ee