Skip Navigation Links.
Lugupeetud külaline!

Meie kooli tunnuslause on primus inter pares.

Kooli õppeprogramm on orienteeritud reaalainetele ja majandus-tehnilisele õppesuunale.

Oleme Tallinna Tehnikaülikooli baaskooliks alates 1989. aastast.

Oleme UNESCO ühendkoolide nimekirjas.
Asud lehel: Skip Navigation LinksAvaleht
Meie kooli parimad sportlased Mustamäe linnaosa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel
24.05.2018
Meie kooli parimad sportlased Mustamäe linnaosa koolinoorte 2018. a. meistrivõistlustel kergejõustikus olid:

Anna Maria Raspel- 6. kl. tüdrukute I koht kaugushüppes ja 600 m jooksus.
Joosep Mark Oppi- 6. kl. poiste I koht palliviskes.
Kristofer Järviste- 7. kl. poiste I koht 60 m ja 300 m jooksus.
Valter Viisel- 7. kl. poiste I koht 1000 m jooksus.
Sandra Ivask- 7. kl. tüdrukute III koht 600 m jooksus.
Greta Paulus- 5. kl. tüdrukute kaugushüppes I koht.
Tristan Tõnov- 5. kl. poiste  kaugushüppes I koht.
Kaspar Noorsalu- 3. kl. poiste 60 m jooksus II koht.

7. klasside pendelteatejooksu võistkond III koht.

Suured tänud kõigile TTG õpilastele, kes võistlustel osalesid.
Vaata pilte (loe lisa)>

Nädal TTG-s (28.mai - 1.juuni)
25.05.2018

Esmaspäev
28.mai
12.kl. sõjaväelaagris
3.d Rakveres, õp. Õ.Tarve
Teisipäev
29.mai
1.a Haapsalus, õp. V.Ollik
3.tund 3.abcd tasemetöö matemaatikas, klassijuhatajad
6.kl. 8 õpilast KEAT laagris, õp. M.Pärn
1.c Telias, õp. G.Vabaorg
k.11.00 2.a klass kinos, õp. J.Käba ja S.Kaljuvee
7. tund 4.b raamatukogus, õp. K.Rattasepp
Kolmapäev
30.mai
11ab õppepäeval Aegnal - P.Tauer, M.Lemmik
3.t.ajal aulas lõpukella proov - 1. ja 12.klassid
11.kl. uurimistööde II kaitsmine k.14.00. Plaan seinal
Neljapäev
31.mai
k.11.00 9.kl. esindus SEB-is - P.Tauer
k. 13.00 LÕPUKELL
Reede      
1.juuni 
9.kl. eesti keele eksam
k. 8.00 2.c Sagadis, õp. M.Ritari
Saavutasime Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel orienteerumises II koha
24.05.2018
Tallinna Tehnikagümnaasiumi võistkonnad saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel orienteerumises kokkuvõttes II koha.

Põhikool:
Mia-Marleen Rahe, Anna Maria Raspel, Lisette Saareoks, Karolin Piirmets, Sandra Ivask, Mirtel Migur, Robert Ivask, Mihkel Pais.

Gümnaasium:
Raido Miljan, Mikk Ilves, Märten Pais, Markus Pais, Jürgen Birnbaum, Kevin Lember, Sander Mättikas, Katrin Post
Konkurss "Keskkonnakäpp"
23.05.2018

Keskkonnakäpp on konkurss, millega tunnustatakse keskkonnasõbralikku haridustegevust (www.keskkonnakäpp.ee). Õpetajate kategoorias kandideerib 9 osaleja hulgas sel aastal ka meie tehnoloogiaõpetaja Jaana Käba. 

Hoiame talle pöialt! 

Tulemused selguvad 10.juunil.

Veebiviktoriini 14. nädal
22.05.2018

Made with Padlet
Mustamäe linnaosa meistrivõistlused 5. kl. jalgpallis
18.05.2018
Mustamäe linnaosa meistrivõistlustel 5. klasside jalgpallis võidutses juba kolmandat aastat järjest TTG võistkond. Võistkonda kuulusid: Kristofer Koppen, Käsper Nugin, Rasmus Sakk, Tristan Tõnov, Ekke Kivistik, Gert Tolli, Aron Lapp, Ardo Raudam, Martin Roosipuu, Sander Toms.
Võistkonda juhendasid 11B klassi õpilased Raido Miljan ja Mario Linde. Palju õnne !
Nädalal TTG-s (21.- 25.mai)
18.05.2018
Esmaspäev
21.mai
k. 12.20 6.a Tervishoiumuuseumis, õp. T.Hinno
3.c Naissaarel, õp. H.Kallaste
k.17.30-19.30 7b klassiõhtu
Teisipäev
22.mai
k.10.00 2.c Nukuteatris, õp. M.Ritari
k. 12.30  5.b Veepuhastusjaamas, õp. E.Lehtmets
Kolmapäev
23.mai
11a õppepäev Botaanikaaias - P.Tauer
11a õppepäev Botaanikaaias - P.Tauer
Neljapäev
24.mai
11b õppepäev Botaanikaaias - P.Tauer
2.bd Naissaarel, õp. L.Rahman, K.Telvik
pärast 3.t 8.klassid teatris - Lindsaar, Pärn
3.tund 3abcd tasemetöö eesti keeles, klassijuhatajad

Reede
25.mai
12.kl. matemaatika riigieksam
Tasemetööde päev.
11.kl. uurimistööde I kaitsmine
III järk üleriigilisel geograafiaolümpiaadil
14.05.2018

Silver Suup (11.b) saavutas üleriigilisel geograafiaolümpiaadil III järgu.
Palju õnne!

Vanemad uudised:

Õnnitleme tänaseid sünnipäevalapsi:
Esmaspäev sööklas:
Koolilõuna:
Pasta bolognese kastmes (täisteramakaron(gluteen), sibul, hakkliha, pur.tomat, tomatipasta, porgand, juurseller), hiinakapsa-õunasalat, porgandisalat, kakao (laktoos), piim (laktoos), keefir (laktoos), täisterarukkileib(glut), sai(glut.), sepik (glut.)
Pikapäevarühma eine:
Kalkunipada tomati ja rohelise sibulaga, hiinakapsasalat, rukkileib, sai, sepik, mustsõstramahlajook


Eesti Vabariik 100


EV100 VEEBIVIKTORIINI JOOKSVAD TULEMUSED Veebiviktoriini juhend Veebiviktoriini 1. nädal Veebiviktoriini 2. nädal Veebiviktoriini 3. nädal Veebiviktoriini 4. nädal Veebiviktoriini 5. nädal Veebiviktoriini 6. nädal Veebiviktoriini 7. nädal Veebiviktoriini 8. nädal Veebiviktoriini 9. nädal Veebiviktoriini 10. nädal Veebiviktoriini 11. nädal Veebiviktoriini 12. nädal Veebiviktoriini 13. nädal Tallinna Haridusamet Tallinna Haridusamet Haridus- ja Teadusministeerium Tallinna Tehnikaülikool eKool Novaator UNESCO ehk Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon Innove Erasmus Euroopa Liidu struktuuritoetus Archimedes Norway_Grants HITSA Roheline Kool

Aadress: Sõpruse pst 187, 13415 Tallinn - Tel: (+372) 652 0581, (+372) 652 0298 - Email: ttg@ttg.edu.ee